Тварини - An Overview

Автори книги Гіннесса називають її найшвидшою черепахою у світі

немає конкретного позначення часу закінчення існування організму, тому що він може бути ще живим, але не виконувати характерні функції (пересування, живлення, розмноження).

використовуються людиною для транспортних, сторожових, спортивно-оздоровчих та багатьох інших цілей;

Фламінго мають рожевий колір (інколи інтенсивно червоний колір) оперення завдяки своєму раціону харчування. Так, у різних рачках, які є основою раціону фламінго, міститься багато фарбувальних речовин групи каротиноїдів.

Наприклад, викидання нитки із жалкої клітини гідри при дотику до чутливого виросту є механотаксисом, а рух амебоцитів до поживних речовин чи від шкідливих речовин є позитивним або негативним хемотаксисом

У людини зі словом «тварина» часто асоціюються такі поняття, як дикі і домашні тварини, ссавці наземні хребетні мешканці.

Нерідко буйволиця приєднується до невеликої групи старих буйволів, які пасуться окремо від інших. У разі небезпеки ці сильні та спокійні тварини зможуть захистити телятка від ворогів.

Тобто домашня тварина сприймається як той, у якого є господар. Звідки відбулися деякі назви тварин, розглянемо нижче.

Вхід у нору знаходиться під водою, а гніздо – над рівнем води. При цьому гніздо може бути декілька поверховим, щоб можна було перебратися на вище у випадку підйому рівня води.

У ссавців кров червона (тому що містить гемоглобін), у комах безбарвна або жовтувата, а у восьминогів кров блакитна.

Синоніми у зоологічній систематиці в українській мові

Гекони («Справжні гекони») здатні підійматися практично на будь-яку природну поверхню.

Вивчення цих дивовижних створінь допомагає нам краще зрозуміти світ, у якому ми живемо, та усвідомити важливість збереження цієї безцінної спадщини.

Ця подія, названа кембрійським вибухом, була викликана або швидкою дивергенцією тварин, або Тварини такою зміною умов, яка зробила можливим скам'яніння решток. Однак деякі палеонтологи і геологи припускають, що тварини з'явилися значно раніше, ніж вважалося раніше, можливо, навіть близько мільярда років тому[джерело?].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *